• AMAÇ ve HEDEFLERİMİZ...

  Fuar Çanta web sitesi YORUM ÇANTA ve AMBALAJ`a ait bir web sitesidir.
  Nonwoven (Tela) kumaş ve Ham Bez kumaştan yapılan mamül çanta üreticisidir.

  Vizyonumuz


  Türkiyenin her yerine güvenilir ve aynı kalitede ürün sunan, müşterilerimiz için sürekli olarak fark ve değer yaratan, evrensel, saygın ve köklü bir firma olmaktır.


  Hedeflerimiz


  Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en uygun çözüm ve önerilerini sunan, geniş ürün yelpazesini Türkiyenin her yerine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak yüksek verimlilikle faaliyet gösteren ve müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktır.

 • Fuara katılmak markanızı binlerce insana sunmaktır.

  Türkiyenin bazı kamu kurumlarının,  özel kurum ve firmalarının tanıtım, kongre ve fuar ambalajlarını (çanta - poşet - torba) üreten firmamız müşterilerine farklı çözüm ve alternatifler sunmaktadır. İşletme veya Kurumunuzu en iyi temsil edecek, tanıtım bez poşet ve torbaları; Dayanıklı, doğa dostu, anti bakteriyel ve geri dönüşümlü malzemelerden yapmaktadır..  Dikişli, körüklü, biyeli, askılı, omuz askılı, ultrasonic kaynaklı, el geçmeli, olmak üzere farklı sap boylarında ve sınır tanımayan tasarımlarda hazırlanan bez torbaların üzerine firmanızın tanıtıcı reklamlarını bastırarak, katılacağınız  fuar ve tanıtımlarda, gerçekleştireceğiniz çeşitli etkinliklerde ve sosyal sorumluluk projelerinde kullanabilirsiniz.
 • Bez Torba veya Çantalarımız; ürünlerinizi, promosyonlarınızı, broşür, dergi ve numunelerinizi  muhafaza ederek taşınmasını sağlar. Üzerindeki çeşitli tanıtım ve tasarımı ile bir görsellik oluşturarak ürününüzün veya firmanızın kolayca tanıtılmasına  yardımcı ve destek olur.  Günümüz  tanıtım ve reklam stratejisinde çevreci ambalaj ve poşetler tüketicinin dikkatini çekmekle birlikte, tüketicinin ürünü alım sürecinde kararını önemli ölçüde etkilemektedir.  Ambalajlarımız geri dönüşümlülük ve tekrar kullanılabilirlik esası göz önüne alınarak üretilir. Nonwoven Tela - Bez poşet, torba ve çantalarımız çevreye, doğaya dost ürünlerdir.

Sürdürülebilir Dünya için tekrar ve tekrar kullanılabilen bez torba ve  ambalajları kullanalım!

Ürün Gruplarımız